Назустріч 100-річчю від дня народження В.Сухомлинського

Результат пошуку зображень за запитом "Картинка В.Сухомлинський 100 років"

Всеосяжна, багатоаспектна науково-педагогічна творча спадщина Василя Олександровича Сухомлинського з роками не втрачає своєї актуальності, а відкривається все новими і новими гранями. З метою увічнення пам’яті видатного українського педагога-гуманіста В.О.Сухомлинського, до 100-річчя від дня народження,  на виконання обласної цільової програми щодо відзначення 100-річчя В.О.Сухомлинського, у рамках декади районних методичних заходів "Гуманістична парадигма виховання за В.Сухомлинським в контексті сучасного освітнього процесу" протягом вересня 2018 року в усіх навчально-виховних об'єднаннях Новоархангельського освітнього округу проведена низка тематичних заходів.


Так, у   Новоархангельському НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія» своєрідним підсумком педагогічного марафону стала методична декада на тему: «Трансформація педагогічних ідей   В.О.Сухомлинського у практику сьогодення сучасної школи». 
28 вересня 2018 року, в день народження Василя Олександровича, в Підвисоцькій ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка Підвисоцького НВО проведено низку ювілейних заходів.
          Батьки учнів були запрошені на День відкритих дверей «Дитина народжує батьків», бажаючі змогли відвідати сучасні уроки.
        Для учнів закладу цього дня проводився шкільний марафон «Штрихи до портрета В.О.Сухомлинського».
      Діти початкових класів разом зі своїми учителями та працівниками БДЮТ поринули в театралізоване дійство «Дорогою  добра».

      Учні 5-9 класів стали учасниками літературної світлиці «Зоряними стежками Василя Сухомлинського». 
Старшокласники стали учасниками розширеного засідання шкільної студії «Джерельце». Впродовж дня у закладі працювала виставка книг «Василь Сухомлинський - дітям»виставка дитячих ілюстрацій до творів В.О. Сухомлинськоговиставка квітів «Для того, чия професія від Бога».

Педагоги Свердликівської ЗШ І-ІІ ступенів Торговицького НВО 28 вересня 2018 року зібралися на педагогічному тренінгу  "Ідеї В.Сухомлинського і практика гуманізації сучасної школи". Під час заходу учасники тренінгу оглянули виставку квітів "Чарівний світ казки", виставку дитячих малюнків-ілюстрацій до казок В.Сухомлинського, побували на відео-екскурсії "Павлиський романтик". За круглим столом "Ідеї В.Сухомлинського та практика їх втілення у роботі закладу" педагоги поділилися досвідом, стали учасниками інтерактивних ігор та вправ "Розв'яжи ситуацію", "Ми у казці". 28 вересня 2018 року у Новоархангельській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів Новоархангельського НВО №2 відбувся семінар - практикум на тему "Педагогічні ідеї В.О.Сухомлинського в сучасному освітньому просторі".
Семінар-практикум організаторів виховного процесу на базі Торговицького НВО, 

присвячений 100-річчю від дня народження В.Сухомлинського
19 вересня 2018 року на базі Торговицької ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Є.Маланюка відбувся семінар-практикум організаторів виховного процесу Торговицького НВО з проблеми "Педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського - джерело гуманної педагогіки". Семінар пройшов у рамках декади методичних заходів "Гуманістична парадигма виховання за В.Сухомлинським в контексті сучасного освітнього процесу", присвячених 100-річчю від дня народження великого Педагога. 

Поділившись на групи "Педагогіи" і "Батьки", учасники семінару обговорили актуальні педагогічні ситуації, поділилися досвідом щодо їх вирішення. 


Немає коментарів:

Дописати коментар