День Миру 2017


Районна освітня акція "Голуб Миру"


Щорічно, 21 вересня, за ініціативи Організації Об'єднаних Націй відзначається Всесвітній День Миру.
 В Україні ООН вже вшосте ініціює всеукраїнську кампанію «ГОЛУБ МИРУ» задля того, щоб відзначити Міжнародний день миру в той момент, коли це питання є особливо актуальним і нагальним для України.
21 вересня у центральному парку Новоархангельська відбувся виховний захід "ГОЛУБ МИРУ", приурочений всесвітньому Дню Миру, у рамках всеукраїнської освітньої кампанії "Голуб Миру".

Старшокласники Новоархангельського №1, №2, Торговицького навчально-виховних об'єднань Новоархангельського освітнього округу Новоархангельської районної ради Кіровоградської області долучилися до участі у виховному заході: на листівках у формі голубів створили свої послання-заклики до миру.


  
Районна освітня акція "Рушник Миру"

Районна освітня акція «РУШНИК МИРУ», ініційована педагогічним колективом БДЮТ Підвисоцького НВО, яка відбулася 19 вересня 2017 року у селі Підвисоке, мала на меті розповсюдити послання миру по всіх районах нашої області, по інших областях, по всій Україні.
Акція розпочалася Ходою Миру.

Учасників акції привітали голова Новоархангельської райдержадміністрації Васильченко С.С., заступник голови Новоархангельської районної ради Садіков Р.Ю., висловивши подяку за активну громадянську позицію та внесок учнівської молоді та педагогів району у справу встановлення миру в Україні.


У святковому дійстві взяли участь: заступник голови Новоархангельської РДА Поліщук Л.Л., директор Новоархангельського районного краєзнавчого музею Галкін Ю.М., представники ветеранських організацій Новоархангельського та Вільшанського районів Кіровоградської області.  

Учні та педагоги усіх навчальних закладів Новоархангельського освітнього округу долучилися до акції, виготовивши Рушники миру – з вишитим гаслом – закликом до Миру.


Усі рушники, виготовлені і створені в рамках акції,  з’єднані в один, в одне велике послання миру для України і для всіх країн і народів світу, та передані в  якості подарунка до Новоархангельського районного краєзнавчого музею. 
Директор Новоархангельського районного краєзнавчого музею Галкін Ю.М., висловивши подяку, запросив усіх відвідати виставку "Рушник Миру", яка буде  облаштована в краєзнавчому музеї.
Акція "Рушник Миру" закінчилася флешмобом "Голуб Миру", під час якого учні початкових класів Підвисоцької ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Шевченка відтворили фігуру голуба, намальовану на асфальті, та запустили в небо на синьо-жовтих кульках Голуба, посланця Миру.Нехай сьогоднішне дійство, приурочене всесвітньому Дню Миру, буде нашою маленькою краплею до масштабної роботи в підтримку миру в Україні.

Немає коментарів:

Дописати коментар