День Героїв Небесної Сотні 2020Лист МОН України від 24.12.2019 року №1/9-790 «Щодо вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні» 

20 лютого в навчальних закладах Новоархангельського освітнього округу проведено цикл тематичних інформаційно-просвітницьких заходів, присвячених вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Так, силами педагогічних та учнівських колективів БДЮТ та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Т.Шевченка Підвисоцького НВО організовано та проведено виховний захід-реквієм "Небесна Сотня. Вони змінили Україну..." із залученням громадськості села. 
У навчальних закладах Новоархангельського освітнього округу проведено: загальношкільні лінійки "Герої не вмирають", «А Сотня відлетіла в небеса», акції  «Ангели пам’яті», історична  година «Хто за свободу вийшов проти смерті,тому немає смерті на землі»,  виховні години, години спілкування "Небесна Сотня в небо відлетіла...", "У нашій пам’яті вони назавжди залишились", "«Небесна Cотня. Хай вічна пам'ять лишається за вами», «Небесна Сотня – Герої не вмирають», "За Україну, за її волю", «Уклонімося низько до землі тим, хто буде в серці вічно жити…», «Борцям за волю та свободу присвячується…», «Гідності хай промінь не згасає!», усний журнал  «Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти».  

Зустріч з воїнами АТО та акція "Ангели пам'яті" у Надлацькій ЗШ І-ІІІ ст. Надлацького НВО 

Немає коментарів:

Дописати коментар