КонкурсиРезультат пошуку зображень за запитом картинка увага важлива інформація"Про проведення обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна- це ми!»


Конкурс "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка - 2020"

Наказ начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації від 08 листопада 2019 року №829 - од "Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка - 2020"  13 квітня 2019 року у м. Умань, на базі комунального вищого навчального закладу "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г.Шевченка" відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва "ПЛАНЕТА МРІЙ" в рамках мистецького проекту "Splash of Art".

Для Дудник Ульяни, першокласниці, вихованки гуртка "Естрадний спів"  будинку дитячої та юнацької творчості Підвисоцького НВО (керівник Дудник Валентин Петрович), участь у фестивалі-конкурсі стала великою подією в житті: юна вокалістка виборола  Диплом лауреата І ступеня в номінації "Вокальне мистецтво. І вікова категорія", заслужену медаль за 1 місце, запрошення на Міжнародний фестиваль "Перлина України" до дня міста Києва 26 травня, гучні аплодисменти членів журі та глядачів.
А підкорювати «велику сцену» Уля  розпочала місяцем раніше, на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-фестивалю дитячої патріотичної пісні "Об'єднані піснею", де виборола ІІІ місце у наймолодшій віковій категорії, з піснею "Маленька україночка", отримавши Подяку та Грамоту організаторів конкурсу та шквал аплодисментів.
Учасницею    Всеукраїнського конкурсу-фестивалю дитячої патріотичної пісні "Об'єднані піснею" стала також Іванова Діана, учениця 10-го класу Підвисоцької ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т. Шевченка, вихованка гуртка "Вокал" будинку дитячої та юнацької творчості Підвисоцького НВО (керівник Гомонюк Інна Миколаївна). Діана виконала пісню місцевих авторів "Зелена брама" (слова Федора Пилипенка, музика Володимира Салати), виборовши  ІІІ місце у старшій (4) віковій категорії. 

Переборовши величезне хвилювання, наші співучі україночки зуміли зачарувати своєю артистичністю і талантом глядачів і членів журі.Пройшовши заочний відбір, Іванова Діана буде брати участь у Всеукраїнському фестивалі, присвяченому Всесвітньому Дню Землі, на сцені обласної філармонії 18 квітня 2019 року.

    
Побажаємо успіхів нашим юним обдаруванням!


Планета мрій

 13 квітня 2019 року відбудеться ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва "ПЛАНЕТА МРІЙ" в рамках мистецького проекту "Splash of Art". 
До участі запрошуються: інструменталісти, вокалісти, читці, театральні, хорові та хореографічні колективи, любителі декоративно-прикладного мистецтва.
Місце проведення: м. Умань, комунальний вищий навчальний заклад "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г.Шевченка"


Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

13 лютого 2019 року відбулися очні тури обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінаціях керівник військово-патріотичного гуртка та керівник туристсько-краєзнавчого гуртка. 

Результат пошуку зображень за запитом "вітаємо картинка"

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації керівник гуртка військово-патріотичного напряму позашкільної освіти - Солов'я Сергія Григоровича, керівника гуртка БДЮТ Підвисоцького НВО!!!З метою сприяння глибшому ознайомленню та вивченню молоддю спадщини великої української поетеси Лесі Українки; долучення молодого покоління до збереження і розвитку культурної спадщини українського народу шляхом вивчення історії рідного краю, спонукання осмислення державотворчих зусиль нашого народу та його перспектив; виховання почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини Культурно-просвітницьке Товариство «Джерело», Центр «Sweetart – Знання» за підтримки Полтавської та Чернівецької обласних державних адміністрацій, Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я майбутнього» і Федерації профспілок України проводить ювілейний V Всеукраїнський (ХV Всекримський) конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці. 
Конкурс проводиться у 3 етапи. 
1-й етап – регіональний. Проводиться у районних центрах і містах обласного підпорядкування до 20 лютого 2019 року. 
2 березня 2019 року в місті Полтаві відбудеться 2-й етап – відбірковий. 
6 квітня 2019 року відбудеться підсумковий етап і нагородження переможців у місті Чернівці. 

До участі запрошуються учні 1-11 класів закладів загальної середньої освіти та студенти закладів вищої освіти. 

Положення про участь у конкурсі додається.


Конкурс проводиться протягом січня-березня 2019 року (до 15 березня роботи учасників направляються для участі в Конкурсі до "Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості");
Конкурс проводиться у двох номінаціях: художній твір (поезія, проза), малюнок;
 

30 листопада 2018 року за координаційної ролі СЮН Торговицького НВО відбулися районні етапи Всеукраїнської виставки "УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР" та Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ". 

 

Читати детально та переглянути фотогалерею представлених на конкурс робіт можна  на сторінках "Український сувенір" та "Новорічна композиція" блогу Станції юних натуралістів Торговицького НВО "Юні натуралісти Новоархангельщини" .Районна виставка-конкурс

За координаційної ролі станції юних натуралістів Торговицького НВО 26 жовтня 2018 року відповідно до наказу відділу освіти молоді та спорту №221 від 17 жовтня 2018 року, з метою пропаганди серед учнівської молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнів, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням природного матеріалу було проведено районну виставку-конкурс «Осіння фантазія».

За висновками компетентного журі переможцями  щорічної виставки-конкурсу «Осіння фантазія» визнано: 

За зайняте І місце
 роботи учнів Торговицької ЗШ, Кам’янецької ЗШ, Кальниболотської ЗШ, Вільшанської ЗШ, Свердликівської ЗШ, Скалівського та Синюхінського НВК

За зайняте II місце

роботи учнів Надлацької ЗШ,  Підвисоцької ЗШ, Новоархангельського НВК, Новоархангельської ЗШ, Скалівсько-Хутірської ЗШ та Ганнівської ЗШ
За зайняте III місце

вироби учнів Мар’янівської ЗШ,  Нерубайської ЗШ,  Небелівської ЗШ та вихованців Підвисоцького БДЮТ
  • дитячий літературний конкурс "Творчість юних, що торкається душі";
  • конкурс юних художників "Веселкова палітра"
УВАГА!!! У вересні - листопаді 2017 року розпочато обласний конкурс учнівської та студентської творчості (номінації: "Література", "Образотворче мистецтво", "Музичне мистецтво") на тему: "Трагічні строфи української Голгофи"
Обласний конкурс учнівської та студентської творчості на тему "Трагічні строфи української Голгофи". Наказ начальника УОНМС ОДА від 19.09.2017 №722. Умови проведення І-ІІІ етапів конкурсу.

Немає коментарів:

Дописати коментар