Позашкільна освіта

Конкурс "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка - 2020"
Лист державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 01.11.2019 р.
№ 22.1/10-4087 “Про методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»”

Наказ начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації від 08 листопада 2019 року №829 - од "Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка - 2020"  Лист Міністерства освіти і науки України від 27.06.2019 р. № 1/9-414 «Деякі питання щодо створення у 2019/2020 н.р. безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок»

Наказ Міністерства освіти і науки України від 03.07.2019 р. № 928 «Про результати Всеукраїнського конкурсу “Джерело творчості” у номінації ”Керівник гуртка-2019”»

13 квітня 2019 року у м. Умань, на базі комунального вищого навчального закладу "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г.Шевченка" відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва "ПЛАНЕТА МРІЙ" в рамках мистецького проекту "Splash of Art".

Для Дудник Ульяни, першокласниці, вихованки гуртка "Естрадний спів"  будинку дитячої та юнацької творчості Підвисоцького НВО (керівник Дудник Валентин Петрович), участь у фестивалі-конкурсі стала великою подією в житті: юна вокалістка виборола  Диплом лауреата І ступеня в номінації "Вокальне мистецтво. І вікова категорія", заслужену медаль за 1 місце, запрошення на Міжнародний фестиваль "Перлина України" до дня міста Києва 26 травня, гучні аплодисменти членів журі та глядачів.


А підкорювати «велику сцену» Уля  розпочала місяцем раніше, на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-фестивалю дитячої патріотичної пісні "Об'єднані піснею", де виборола ІІІ місце у наймолодшій віковій категорії, з піснею "Маленька україночка", отримавши Подяку та Грамоту організаторів конкурсу та шквал аплодисментів.


Учасницею    Всеукраїнського конкурсу-фестивалю дитячої патріотичної пісні "Об'єднані піснею" стала також Іванова Діана, учениця 10-го класу Підвисоцької ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т. Шевченка, вихованка гуртка "Вокал" будинку дитячої та юнацької творчості Підвисоцького НВО (керівник Гомонюк Інна Миколаївна). Діана виконала пісню місцевих авторів "Зелена брама" (слова Федора Пилипенка, музика Володимира Салати), виборовши  ІІІ місце у старшій (4) віковій категорії. 
Переборовши величезне хвилювання, наші співучі україночки зуміли зачарувати своєю артистичністю і талантом глядачів і членів журі.


Пройшовши заочний відбір, Іванова Діана буде брати участь у Всеукраїнському фестивалі, присвяченому Всесвітньому Дню Землі, на сцені обласної філармонії 18 квітня 2019 року.

    
Побажаємо успіхів нашим юним обдаруванням!


Планета мрій

 13 квітня 2019 року відбудеться ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва "ПЛАНЕТА МРІЙ" в рамках мистецького проекту "Splash of Art". 
До участі запрошуються: інструменталісти, вокалісти, читці, театральні, хорові та хореографічні колективи, любителі декоративно-прикладного мистецтва.
Місце проведення: м. Умань, комунальний вищий навчальний заклад "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г.Шевченка"
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

13 лютого 2019 року відбулися очні тури обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінаціях керівник військово-патріотичного гуртка та керівник туристсько-краєзнавчого гуртка. 

Результат пошуку зображень за запитом "вітаємо картинка"
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації керівник гуртка військово-патріотичного напряму позашкільної освіти - Солов'я Сергія Григоровича, керівника гуртка БДЮТ Підвисоцького НВО!!! Результат пошуку зображень за запитом "вітаємо картинка"

Учасники обласного етапу конкурсу під час конкурсних випробувань виявили розуміння сучасних тенденцій розвитку освіти та суспільства; продемонстрували фахову майстерність, знання методології педагогіки та психології, здатність застосування інноваційних підходів до навчання і виховання; провели оригінальні за змістом і формою фрагменти занять, у процесі яких професійно взаємодіяли з учнівської аудиторією.


У ході очного етапу конкурсанти змагалися у двох випробуваннях: самопрезентація «Моє педагогічне кредо»; проведення фрагменту заняття з учнями.

Під час самопрезентації педагогічного досвіду керівники гуртків військово-патріотичного напряму позашкільної освіти представили на розсуд журі власні напрацювання та оригінальні ідеї, що впроваджуються ними у гурткову роботу.  Проведені фрагменти занять продемонстрували високий професійний рівень конкурсантів, засвідчили значущість обраних тем занять, доцільність обраних прийомів і засобів.
У загальному підсумку, враховуючи результати заочного та очного турів, рішенням журі визначено, що переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації керівник гуртка військово-патріотичного напряму позашкільної освіти став Сергій Григорович Соловей, який представляв будинок дитячої та юнацької творчості Підвисоцького НВО Новоархангельського освітнього округу. Учасники конкурсу за туристсько-краєзнавчим напрямом позашкільної освіти  під час самопрезентації розкрили основні підходи до організації діяльності гуртків, окреслили важливість інноваційних форм залучення вихованців до туристсько-краєзнавчої роботи, продемонстрували найбільш продуктивні проекти та спортивні заходи.
Найбільш цікавою формою змагань стали фрагменти занять з дітьми. Педагоги-позашкільники проявили свою майстерність у моделюванні різних форм і методів занять гуртків як туристичного так і краєзнавчого профілів: опрацювання елементів подолання технічних етапів з пішохідного туризму, навичок орієнтування та правил безпеки, простих і доступних методів краєзнавчих досліджень під час мандрівок тощо.
Олександра Анатолійовича Сергієнка, керівника гуртка БДЮТ Підвисоцького НВО, журі обласного етапу конкурсу відзначено як лауреата у тематичній номінації  «Креативність у туризмі».


З метою сприяння глибшому ознайомленню та вивченню молоддю спадщини великої української поетеси Лесі Українки; долучення молодого покоління до збереження і розвитку культурної спадщини українського народу шляхом вивчення історії рідного краю, спонукання осмислення державотворчих зусиль нашого народу та його перспектив; виховання почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини Культурно-просвітницьке Товариство «Джерело», Центр «Sweetart – Знання» за підтримки Полтавської та Чернівецької обласних державних адміністрацій, Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я майбутнього» і Федерації профспілок України проводить ювілейний V Всеукраїнський (ХV Всекримський) конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці. 
Конкурс проводиться у 3 етапи. 
1-й етап – регіональний. Проводиться у районних центрах і містах обласного підпорядкування до 20 лютого 2019 року. 
2 березня 2019 року в місті Полтаві відбудеться 2-й етап – відбірковий. 
6 квітня 2019 року відбудеться підсумковий етап і нагородження переможців у місті Чернівці. 

До участі запрошуються учні 1-11 класів закладів загальної середньої освіти та студенти закладів вищої освіти. 

Положення про участь у конкурсі додається. Конкурс проводиться протягом січня-березня 2019 року (до 15 березня роботи учасників направляються для участі в Конкурсі до "Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості");
Конкурс проводиться у двох номінаціях: художній твір (поезія, проза), малюнок;
/Files/images/dzherelo.gif

Лист КЗ "КОІППО імені В.Сухомлинського" "Про проведення ОЧНОГО туру ОБЛАСНОГО етапу Всеукраїнського конкурсу "Джерело творчості" в номінації "Керівник гуртка - 2019"

Інструкція щодо розміщення конкурсних матеріалів на Google Диску учасниками конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" 

Районний етап всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників ПНЗ "Джерело творчості"

Наказ начальника відділу освіти, молоді та спорту Новоархангельської райдержадміністрації від 28.12.2018 року №268 "Про підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка - 2019" 

Наказ начальника відділу освіти, молоді та спорту Новоархангельської райдержадміністрації "Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2019"

Учасники районного етапу конкурсу:

керівники гуртків художньо-естетичного напряму позашкільної освіти (образотворче мистецтво):

1. Писакова Наталія Миколаївна - керівник гуртків "Композиція", "Сувенір" будинку дитячої та юнацької творчості Новоархангельського НВО №2, інтернет-ресурс конкурсанта - блог WorkArt "Композиція" та "Сувенір";

2. Ляховіцька Лариса Олександрівна - керівник гуртка "Юний художник" будинку дитячої та юнацької творчості Підвисоцького НВО.
/Files/images/IMG_0010.jpg Конкурсні матеріали Ляховіцької Л.О.:

Презентація досвіду роботи wym-1545311252033

Конкурсне заняття "Чарівна сніжинка"


3. Кичак Ірина Іванівна - керівник гуртків станції юних натуралістів Торговицького НВО, інтернет-ресурс конкурсанта;

4. Котюжанська Олена Олександрівна -  керівник гуртків станції юних натуралістів Торговицького НВО, інтернет-ресурс конкурсанта;

5. Вовкодав Юлія Анатоліївна - кервник  гуртків станції юних натуралістів Торговицького НВО, інтернет-ресурс конкурсанта;


Керівники гуртків туристсько-краєзнавчого напряму (туристсько-краєзнавчий і туристсько-спортивний профілі);

6. Сергієнко Олександр Анатолійович - керівник гуртка "Юні туристи" будинку дитячої та юнацької творчості Підвисоцького НВО;
/Files/images/SAM_4892.JPG
Конкурсні матеріали Сергієнка О.А.:

Конкурсне заняття "Чарівний вузлик" (відео, 21 хв.)
Керівники гуртків військово-патріотичного напряму позашкільної освіти

7. Соловей Сергій Григорович - керівник гуртка "Захист Вітчизни" будинку дитячої та юнацької творчості Підвисоцького НВО;

/Files/images/001.jpg

Конкурсні матеріали Солов'я С.Г. ВкладенняРЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ» У НОМІНАЦІЇ «КЕРІВНИК ГУРТКА-2019»
До відома керівників і працівників закладів позашкільної освіти!
Звертаємо Вашу увагу, що методичними рекомендаціями (лист ДНУ «ІМЗО» МОНУ від 09.11.2018 р. № 22.1/10-4091) визначено напрями позашкільної освіти та профілі керівників гуртків, які братимуть участь у Всеукраїнському конкурсі «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2019».   
Згідно зазначених вище рекомендацій у 2018/2019 навчальному році у Всеукраїнському конкурсі «Джерело творчості» братимуть участь:
  • керівники гуртків еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти (аграрний: рослинницький і тваринницький профілі);
  • керівники гуртків художньо-естетичного напряму позашкільної освіти (образотворче мистецтво);
  • крівники гуртків та секцій дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти (наукові відділення «Науки про Землю» (секції: «Географія та ландшафтознавство», «Геологія, геохімія та мінералогія», «Кліматологія та метеорологія», «Гідрологія»);
  • керівники гуртків туристсько-краєзнавчого напряму (туристсько-краєзнавчий і туристсько-спортивні профілі);
  • керівники гуртків військово-патріотичного напряму позашкільної освіти.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ»
До відома керівників і працівників закладів позашкільної освіти!
Повідомляємо, що наказом Міністерства освіти і науки України від 30.10.2018 р. № 1175 визначено проведення всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка»
Участь у конкурсі братимуть керівники гуртків туристсько-краєзнавчого, військово-патріотичного, художньо-естетичного, еколого-натуралістичного та дослідницького-експериментальногонапрямів позашкільної освіти.
Звертаємо особливу увагу, що з 01.09.2018 р. набуло чинності нове положення про Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості» (наказ МОНУ від 23.11.2017 р. № 1527). Тому організацію проведення конкурсу у номінації «Керівник гуртка-2019» необхідно здійснювати, відповідно до зазначеного Положення.Лист управління освіти, науки. молоді та спорту Кіровоградської ОДА від 23.08.2018 "Про підготовку закладів освіти до нового навчального року" (про вжиття заходів для приведення експозицій, стендів... у відповідність до законодавства щодо використання державної символіки, засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) режимів...)Лист ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" від 08.08.2018 №22.1/10-2837 "Про відзначення Міжнародного дня миру" 
Рекомендації щодо структури 2018-2019 навчального року. Рекомендаційний лист відділу освіти, молоді та спорту  Новоархангельської РДА 


Лист Міністерства освіти і науки України від 05.07.2018 р 1/9-423 "Про навчальні програми та навчальну літературу з позашкільної освіти, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в закладах позашкільної освіти в 2018/2019 навчальному році".


НМЛ виховної роботи і формування культури здоров'я КЗ "КОІППО імені Василя Сухомлинського": УЧАСНИКИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ РУКОПИСІВ НАВЧАЛЬНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ ПНЗ
Оновлено 20.06.2018 р.
До уваги керівників гуртків, методистів та керівників закладів позашкільної освіти!
 
Повідомляємо, що оргкомітет обласного етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у номінації "Навчальні програми" отримав для розгляду 12 конкурсних матеріалів.

Список заявлених учасників дивіться за посиланням >>>

Сторінка "ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА" на сайті НМЛ виховної роботи і формування культури здоров'я КЗ "КОІППО ім. Василя Сухомлинського" 


Електронна бібліотека "Позашкільна освіта" на сайті НМЛ виховної роботи і формування культури здоров'я КЗ "КОІППО ім. Василя Сухомлинського" Немає коментарів:

Дописати коментар