Засідання РМО. Семінари-практикуми


Науково-практичний семінар заступників директорів з навчально-виховної та виховної роботи з проблеми "Інформаційно-аналітичне забезпечення управління закладом освіти"


Ресурси інформаційного середовища як інструмент модернізації управлінсько-методичної роботи завуча" Будник Т.М., методист КУ "Новоархангельський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"28 листопада 2018 року на базі Надлацької ЗШ І-ІІІ ступенів Надлацького НВО відбувся семінар-практикум членів РМО організаторів виховного процесу Новоархангельського освітнього округу з проблеми "Формування ключових компетентностей учнів в умовах ціннісно спрямованого виховного середовища закладу освіти".

Наказ начальника відділу освіти від 26.11.2018 року "Про проведення семінару-практикуму членів районного методичного об'єднання організаторів виховного процесу"


Програма семінару-практикуму


Після зустрічі учасників семінару було запрошено на огляд виставки творчих  робіт учнів - вихованців гуртків Надлацького НВО - «Запрошуємо у світ творчості».На проблемах реалізації виховного процесу як невід'ємної складової усього освітнього процесу, організації наскрізного процесу виховання на загальнолюдських цінностях, реалізації педагогіки партнерства - як пріоритетних завданнях педагогічного загалу - зупинилася методист РМК  Будник Т.М.

    

Організація наскрізного  процесу виховання  на  цінностях у  контексті  реалізації концепції  НУШ. Директор Новоархангельського РЦСССДМ Арделян О.В. розповіла про порядок взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування, закладів освіти, охорони здоров'я, соціального захисту населення, інших закладів та установ під час забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, виявлення випадків жорстокого поводження з ними, виникнення безпосередньої загрози їх життю або здоров'ю, визначений Постановою КМУ від 3 жовтня 2018 р. № 800 "Деякі питання соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю".
Директор Центру наголосила, що суть соціальної роботи, що проводиться з сім'єю, полягає у виконанні завдань, направлених на попередження вилучення дітей із сімей, та допомозі членам родини у подоланні складних життєвих обставин, а першочерговим завданням у роботі з такими сім'ями є збереження біологічної сім'ї дитини, відновлення  функціональної спроможності сім'ї в інтересах дитини та забезпечення безпечного середовища для неї.
Арделян О.В. презентувала також банери, виготовлені Новоархангельським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у рамках виконання районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки  та районної цільової програми  протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, на 2017-2019 роки.

Завідувач ПНЗ "Станція юних натуралістів" Торговицького НВО Федорова А.Ю. розповіла про співпрацю та патрнерство станції юних натуралістів із закладами Новоархангельського освітнього округу.  


Прес-реліз «Формування виховного  середовища  Надлацького  НВО» представила заступник директора Надлацького НВО з виховної роботи Вівчар  Н.Ю.


Проблему "Формування соціальної  компетентності  учнів під  час  здійснення виховної  роботи" висвітлювала педагог-організатор Надлацької ЗШ Папоян А.А. 


Підвівши підсумки семінару, учасники склали "Психогеометричний тест".


23 лютого на базі Новоархангельської ЗШ І-ІІІ ступенів Новоархангельського НВО №2 відбувся семінар-практикум організаторів виховного процесу з проблеми "Сучасні підходи до виховання морально – духовної особистості в контексті формування ціннісних орієнтацій школярів"

Програма
семінару-практикуму з проблеми:
«Сучасні підходи до виховання морально – духовної особистості в контексті формування ціннісних орієнтацій школярів»

Місце проведення: Новоархангельська ЗШ І-ІІІ ступенів Новоархангельського НВО №2
Дата проведення: 23.02.2018

І Зустріч учасників семінару-практикуму (9.00 – 9.10)
ІІ Огляд виставки «Українські традиції» (9.10 -9.15)

ІІІ «Роль родинно – сімейного виховання у формуванні життєвих компетентностей учнів» (9.15-9.30)
 Онищенко О.Б., ЗДВР  
Новоархангельського НВО №2

ІV «Формування соціальної компетентності учнів під час здійснення виховної роботи» (9.30-9.45)
Щербак Л.Д.,
ЗДВР Новоархангельської ЗШ І-ІІІ ст.
Новоархангельського НВО №2  V «Організація активної співпраці ЗНЗ і ПНЗ в аспекті виявлення індивідуальних нахилів і здібностей кожної дитини для її цілеспрямованого розвитку» (9.45-10.00)
Остапенко С.Г., завідувач БДЮТ
Новоархангельського НВО №2   

VІ Наскрізний процес виховання на цінностях у контексті реалізації концепції Нової української школи. Виховний процес як невід’ємна складова усього освітнього процесу.  (10.00-10.30)
Будник Т.М., методист МК
Новоархангельського центру
по обслуговуванню закладів освіти

VІІ Перегляд виховного заходу «У славного роду – і славні традиції» (10.30-11.10)

VІІІ Підведення підсумківНемає коментарів:

Дописати коментар